DEWELOPER:

Duda Development na pozycję ważnego gracza na polskim rynku nieruchomości pracuje już od ponad dwudziestu lat. Prowadzi działalność przede wszystkim w sektorze budownictwa mieszkaniowego, konsekwentnie dążąc do tego, by realizować projekty zarazem zgodne z najnowszymi europejskimi trendami i nawiązujące do najlepszych tradycji polskiego budownictwa.

Fyrtel Wilda to najnowszy z szeregu wielkopolskich projektów mieszkaniowych Duda Development. Pozostałe to osiedle domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Nowe Złotniki w Złotnikach k. Suchego Lasu, zamknięte osiedle Morasko Park i apartamentowiec Arena Apartments, oba w Poznaniu.

GENERALNY WYKONAWCA:

Grupa kapitałowa ERBUD to jedna z największych polskich grup budowlanych. Istnieje od 1990 roku. Świadczy usługi w Polsce i za granicą, posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku polskim oraz w krajach Europy Zachodniej. Specjalizuje się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjno-drogowym, przemysłowym i energetycznym. Grupa ERBUD konkuruje z międzynarodowymi podmiotami w branży. Rocznie realizuje projekty o wartości około 2 mld zł. Od 2007 roku spółka ERBUD S.A. jest notowana na GPW w Warszawie. Do najbardziej prestiżowych inwestycji zrealizowanych w ostatnim czasie przez spółki z Grupy ERBUD należą: Hala Koszyki, budynki biurowe Eurocentrum Office Complex oraz Royal Wilanów w Warszawie; Centrum Medycyny Inwazyjnej Akademii Medycznej w Gdańsku; Galeria Magnolia, Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

INWESTOR:

Alter Terra jest spółką zrzeszającą przedsiębiorców z wizją, oddanych idei tworzenia estetycznych i funkcjonalnych projektów, które nie tylko gładko wpasowują się w krajobraz okolicy, lecz także dobrze służą swoim mieszkańcom i najemcom, jednocześnie przynosząc zyski inwestorom.

Firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, by być na bieżąco z lokalnymi i światowymi trendami w budownictwie oraz dostarczać swoim klientom innowacyjne rozwiązania, które przetrwają próbę lat.